Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Sayın danışan, hizmet alan;

677 sayılı kanuna muhalefet eden çalışma yapmadığım tarafınıza tebliğ olunur. Aşağıda maddeler halinde yazılı olan hizmetleri vermiyorum ve yapmıyorum.

Bu yazılı işlemleri benden kesinlikle talep etmeyin yasal olarak sizde sorumlusunuz aynı yasadan.


YASAL UYARI

1.) Sitelerimizde kesinlikle büyücülük üfürükçülük ve nüshacılık hizmeti verilmemektedir. Site ve sosyal medya hesaplarımızın amacı kuran ayetlerini dua ve esmaları kendi okumak ve yazmakla uğraşmak istemeyenler için tarafımızdan yazılıp göndermektir.

2.) Sitelerimize başvuruda bulunan kişilere kendi istek ve talepleri doğrultusunda tarafımızca bakım yapılır. Kendi talepleri dışında hiç kimseye tarafımızca zoraki bakım yapılmaz. Kişilere manevi bir sıkıntı olduğu zorla beyan edilmez. Ayrıca Her kişi manevi rahatsızlığını sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda mevcut belirtiler üzeri kendi belirleyebilir. Ziyaretçilerimiz böylece dini istismara uğramaktan ve baskı altına alınmaktan kurtulur.

3.) Sitelerimizde Kişinin talebi üzerine kişiye Rukye ve Bioenerji Çalışması Yapılabilir. Lakin Unutulmamalıdır ki Bütün takdir ve şifa verme Allah’ın elindedir. Tarafımızdan kimseye bizim elimizden şifa bulacağı iddia edilmez.

 

  • Benim adımı kullanarak havas uygulamasını yaptığını söyleyen sahtekarlar var dolandırılmayın.
  • Kendisini sIRRULHAVAS DANIŞMAN HOCASI  olarak tanıtan kişilere itimat etmeyin resmi web sitemizwww.sirrulhavas.com resmi telefon +90 850 840 05 71’dir.
  • Biz İstanbul, Kayeseri Manisa Akhisar da hizmet vermekteyiz . Beni görmek isteyen herkez ziyaretime gelebilir.
  • Benim resmi nufus cüzdanında adım Şenol Günay olarak kayıtlıdır.
  • Benim resmimi bile sitelerinde kulananlar var dikkatli olun.+90 850 840 05 71 Nolu telefondan aradığınızda Günay Hoca  ile  görüşmüş olacaksınız.

Author: Sırrul Havas